tenniscompetitie klein


Het is zover. Alle wedstrijden zijn bekend. Jullie kunnen dus vast kijken wanneer jullie op ons eigen mooie park gaan spelen of gaan genieten van een ander mooi park.

Het opvragen van de wedstrijdetails voor de Uit wedstrijden en het invullen van de uitslagen is dit jaar weer eens gewijzigd. Alles betreffende competitie loopt nu via mijnknltb.toernooi.nl. Als je op toernooi.nl al geregistreerd bent kan je die gegevens nu ook gebruiken voor mijnknltb.toernooi.nl. Dit zou allemaal ook op mobiel en tablat van welk merk dan ook moeten werken.
Ook 

En dan deze tekst uit een mail van de KNLTB over de competitie: 

Communicatie richting competitiespelers

Natuurlijk wil je alle competitiespelers op de hoogte brengen van de indeling. Het is voor hen het hoogtepunt van het tennisseizoen! Spelers kunnen alle informatie over de indeling vinden op www.knltb.nl/indeling. Hier vinden ze tevens een eenvoudig stappenplan hoe ze de indeling kunnen vinden in de nieuwe MijnKNLTB omgeving. 

Kijk er vooral nu alvast naar. Er is heel veel verandert. De MijnKNLTB app werkt niet meer.
 

Hier vind je ook de Thuiswedstrijden Donderdag- en Vrijdagmorgen, het Baanschema Vrijdagavond, het Baanschema Zaterdag en het Baanschema zondag met daarop alle aanvangstijden voor de thuiswedstrijden. Op de Baanschemas kan je ook zien welke banen er zijn voor vrijspelen. Het is niet altijd gelukt iets vrij te houden. Op de Vrijdagavond zijn er GEEN banen vrij.

Veel pelzier alvast
Marianne

District (Regio Midden) Voorjaar 2018  
ZATERDAG        
Gemengd 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 3 Team 1 21359393 Janneke Verkleij
  7-4-2018 ATALANTA 3 DE GOOISCHE VALLEI 1   14264161 Inger Wilms
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DOMSTAD 6   27034747 Elise Jordaan
  21-4-2018 KAMERIK 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   10768025 Erik Rodenhuis
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 RIJNHUYSE 1   26636395 Mirco van Leeuwen
  12-5-2018 RISENBORGH 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   21342105 Frank Somandas
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 VEP 2      
  2-6-2018 GOOILAND 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Heren 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 11 Team 1 14666839 Stephan Sarphatie
  7-4-2018 DE MEENT 5 DE GOOISCHE VALLEI 1   18561128 Joost Swiggers
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE PUNT ZEEWOLDE 2   14457180 Guido Kool
  21-4-2018 WESTERVELD 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   22764089 Jesse Trommel
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 'T MELKHUISJE 3   24402486 Erwin Klaver
  12-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE HAKKELAARS 1   10781331 Ralph Matto
  26-5-2018 HET SPIEGHEL 5 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HUIZEN 2      
             
             
Heren 17+ Zaterdag 4e klasse - Afdeling 3   Team 2 24384232 Robert Wijnands
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 HUIZEN 3   22940537 Jeroen Lub
  14-4-2018 VATHORST 3 DE GOOISCHE VALLEI 2   28912942 Jeremy Jonker
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 IDUNA 3   27166716 Timo van Langen
  5-5-2018 NAARDEN 5 DE GOOISCHE VALLEI 2   21457697 Rik v Diemen
  12-5-2018 'T STORT 4 DE GOOISCHE VALLEI 2   27265048 William Hilhorst
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 LAREN 2      
  2-6-2018 DE BIJVANCK 6 DE GOOISCHE VALLEI 2      
             
             
Heren 17+ Zaterdag 5e klasse - Afdeling 6   Team 3 29459885 Michiel Jas
  7-4-2018 DE GEEREN 5 DE GOOISCHE VALLEI 3   23373989 Reinier van Gils
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 'T MELKHUISJE 4   25901796 Lex Dekker
  21-4-2018 NAARDEN 6 DE GOOISCHE VALLEI 3   25093835 Marco Out
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 KORIANDER 3      
  12-5-2018 DE MEENT 6 DE GOOISCHE VALLEI 3      
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 ALMERE 6      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 ABCOUDE 4      
             
             
Dames 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 5   Team 1 23717580 Ineke van de Roest
  7-4-2018 AT RISK 4 DE GOOISCHE VALLEI 1   24161020 Corry van Beek
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 NAARDEN 5   22940456 Madelaine Biesboer
  21-4-2018 KAMPONG 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   22940634 Ira van der Plas
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE RADING 2   23520736 Rianne van Bergen
  12-5-2018 PVC 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   23520698 Esther Bootsma
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 STVU 2      
  2-6-2018 DE KUIL 7 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Gemengd 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 4 Team 1 11996382 Fred vd Klauw
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DRONTEN 1   14945940 Klaas v Harn
  14-4-2018 IRMINLOO 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   11293098 Annemieke Schuitemaker
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 ATC-BUITEN 2   21840180 Suzan Verhoef
  5-5-2018 EEMNES 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   20411057 Peggy Walsen
  12-5-2018 HET SPIEGHEL 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   12427683 Peter Edelman
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE BIJVANCK 1      
  2-6-2018 NAARDEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Heren 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 4   Team 1 24161039 Bob Commu
  7-4-2018 HUIZEN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   17183316 Ron Ertner
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 KORIANDER 1   16545850 Jan Vermeulen
  21-4-2018 ATC-BUITEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   16342003 Wilco vd Born
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE KUIL 1   13129198 Theo de Rooij
  12-5-2018 V R I J     13536540 Raymond van de Veer
  26-5-2018 EEMNES 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HET SPIEGHEL 1      
             
             
Gemengd dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 1 Team 1 14946025 Willem van Ommen
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 RIJNHUYSE 2   21160007 Peter Noordhuis
  14-4-2018 DE BREE 3 DE GOOISCHE VALLEI 1   25002449 Jantine vd Born
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 GRIFFENSTEYN 1   11292989 Yvonne Geerlings
  5-5-2018 VECHTLUST 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  12-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 WAALRACKETS 1      
  26-5-2018 VLEUTEN DE MEERN 3 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  2-6-2018 AMERONGEN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Gemengd dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 2 Team 2 14046202 Emma Brandenburg
  7-4-2018 VATHORST 1 DE GOOISCHE VALLEI 2   11826975 Eric Velzeboer
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 DE BREE 2   11827386 Rita van der Velde
  21-4-2018 STROE 1 DE GOOISCHE VALLEI 2   12504734 Frank Gottenbos
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 LEUSDEN 1   11827009 Annet Binsbergen
  12-5-2018 HELIOS CENTRUM 1 DE GOOISCHE VALLEI 2   14046199 Melchior Brandenburg
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 BAARN 1      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 NIEUWLAND 2      
             
             
Gemengd dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 3 Team 3 18838391 Monika Ham
  7-4-2018 WEESP 1 DE GOOISCHE VALLEI 3   17830842 Stefan van der Weiden
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 BAAMBRUGGE 1   22982035 Bianca Haan
  21-4-2018 LUCK RAECK 2 DE GOOISCHE VALLEI 3   18594263 Evelien Wijnand
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 VECHTLUST 2   18105637 Danny Hommersom
  12-5-2018 RIJNHUYSE 1 DE GOOISCHE VALLEI 3   11769920 Silvia Brussee
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 BREUKELEN 1   12263079 Rolf van der Wijgerd
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 TULIP HILVERSUM 1      
             
             
Dames dubbel 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 2 Team 1 20547293 Linda Hospers
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 ATC-BUITEN 1   11826835 Jeannette Hogenhout
  14-4-2018 AURORA 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   29113040 Yvonne Selderijk
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HOOGERHEIDE 1   11985135 Petra Janssen
  5-5-2018 BILTHOVEN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   17352894 Leonie veen
  12-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 VECHTLUST 1      
  26-5-2018 DE HEKSENMEPPERS 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE DOORDRAAIERS 1      
             
             
Dames dubbel 17+ Zaterdag 4e klasse - Afdeling 3 Team 2 27326276 Patricia Vonk
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 VLEUTEN DE MEERN 1   25387146 Carin van der Pal
  14-4-2018 VLTV 2 DE GOOISCHE VALLEI 2   21345856 Kim Westhoff
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 LOCKHORST 1   27461971 Celia van Viegen
  5-5-2018 ODIJK 2 DE GOOISCHE VALLEI 2   18161014 Kiek Biallosterski
  12-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 HET HOFLAND 5      
  26-5-2018 VREESWIJK 1 DE GOOISCHE VALLEI 2      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 ZUILEN 1      
             
             
Dames dubbel 17+ Zaterdag 4e klasse - Afdeling 5 Team 3 21881057 Irina Remizova
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 ATC-BUITEN 2   30794056 Peggy Gaetshof
  14-4-2018 BREUKELEN 6 DE GOOISCHE VALLEI 3   19147325 Noëlla Jansen
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 DE GOUWEN 1   31243282 Babette van der Wiel
  5-5-2018 PHONOSMASH 1 DE GOOISCHE VALLEI 3   11635533 Reserve Janny Schouten
  12-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 HOOGLANDERVEEN 2   17302900 Reserve Jose de Weerd
  26-5-2018 EEMNES 1 DE GOOISCHE VALLEI 3      
  2-6-2018 ALTA 2 DE GOOISCHE VALLEI 3      
             
             
             
DONDERDAG          
Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend 2e klasse - Afdeling 2 Team 1 23930357 Marielle Fokker
  5-4-2018 HUIZEN 3 DE GOOISCHE VALLEI 1   17784611 Anita Luif
  12-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 TULIP HILVERSUM 2   12149365 Emelien de Loos
  19-4-2018 PHONOSMASH 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   11558512 Riet van Ek
  26-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE DOORDRAAIERS 5   29259371 Merel Meijer
  17-5-2018 LINSCHOTEN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  24-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE GEEREN 2      
  31-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HOOGLAND 3      
             
             
VRIJDAGMORGEN        
Heren dubbel 50+ Vrijdag Ochtend 2e klasse - Afdeling 5 Team 1 19507259 Dirk Deij
  6-4-2018 BLARICUM 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   11292970 Ton van Elsen
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 TULIP HILVERSUM 1   10787984 Bart Beintema
  20-4-2018 POSEIDON 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   12544930 Willem van Kampen
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE KUIL 1   12279498 Paul v Bokhorst
  18-5-2018 V R I J     11620609 Rob Hagen
  25-5-2018 DE HAKKELAARS 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   14986272 Jaap Zeeman
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 WESTERVELD 1      
             
             
             
Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Ochtend Open klasse - Afdeling 2 Team 1 13479369 Jan Holdinga
  6-4-2018 DE MEENT 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   13479377 Liesbeth Hogendijk
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 RIJNHUYSE 1   20733127 Lya Steenvoorden
  20-4-2018 DOMSTAD 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   11699418 Hans Steemvoorden
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 PVC 2   12325457 Inval: Ingeborg Hoven
  18-5-2018 V R I J        
  25-5-2018 DE HAKKELAARS 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 LOOSDRECHT 1      
             
             
             
VRIJDAGAVOND        
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 8 Team 1 26847051 Carina Boumans
  6-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 LTV LELYSTAD 1   30651131 Mirjam Walter
  13-4-2018 HOOGLANDERVEEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   18247547 Yvonne van Hoorn
  20-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HOOGLAND 3   15795233 Benedicte Busch
  11-5-2018 'T STORT 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   28113667 Carolien Iedema
  18-5-2018 POSEIDON 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   11827157 Claartje Paulussen
  25-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HOOGLAND 2      
  1-6-2018 DE EEMSLAG 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 7 Team 2 28519744 Hanke Mauser
  6-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 DE TOSS 2   30055873 Betty Nijveldt
  13-4-2018 HET SPIEGHEL 1 DE GOOISCHE VALLEI 2   30060451 Nienke Blommesteijn
  20-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 SHOT 6   19589395 Annemieke Groeneweg
  11-5-2018 DOMSTAD 3 DE GOOISCHE VALLEI 2      
  18-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 RIJNSWEERD 3      
  25-5-2018 LOENEN (UTR) 5 DE GOOISCHE VALLEI 2      
  1-6-2018 HOOGLAND 4 DE GOOISCHE VALLEI 2      
             
             
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 15 Team 1 17674778 Onno van Schaick
  6-4-2018 DE PUNT ZEEWOLDE 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   10781366 Caroline Ohm
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HOOGLANDERVEEN 1   20599897 Astrid Donders
  20-4-2018 VATHORST 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   22665935 Harm van Halsema
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 SOEST-ZUID 2   22873287 Antje Hauman
  18-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 METGENSBLEEK 2   29459818 Jan Willem Langendorff
  25-5-2018 BLARICUM 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 SOESTDIJK 4      
             
             
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 5 Team 2 21432740 Margot Koch
  6-4-2018 Wilnis 1 DE GOOISCHE VALLEI 2   23765747 Juliette Kouters
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 TRIAQ 1   16282329 André van Gils
  20-4-2018 BREUKELEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 2   23373997 Mariette van Gils
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 OUDENRIJN 1   23481757 Frans Koch
  18-5-2018 HERCULES-UTRECHT 3 DE GOOISCHE VALLEI 2   22708200 Godelief Klein Kranenbarg
  25-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 MIJDRECHT 2   15482804 Desiree Kool
  1-6-2018 VLTV 4 DE GOOISCHE VALLEI 2   26168812 Nils Visser
          23481730 Harry Klein Kranenbarg
             
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 11 Team 3 30036054 Jantien Brugman
  6-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 DE KUIL 1   25812092 Petra Valk
  13-4-2018 NIEUWLAND 6 DE GOOISCHE VALLEI 3   25093835 Marco Out
  20-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 BOSHEIM 1   31041965 Rob van den Burg
  11-5-2018 ATC-BUITEN 3 DE GOOISCHE VALLEI 3      
  18-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 DE GEEREN 2      
  25-5-2018 WEESP 3 DE GOOISCHE VALLEI 3      
  1-6-2018 ATC-BUITEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 3      
             
             
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 3 Team 1 25002554 Marlies Haukes
  6-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE RONDE VENER 1   25002562 Sybil Puttman
  13-4-2018 BAARN 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   11907584 Alice van Meurs
  20-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 TULIP HILVERSUM 1   23717467 Irene v Leijen
  11-5-2018 MIJDRECHT 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   24384216 Christianne Bijman
  18-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 BOSHEIM 4   27462013 Nicole Back
  25-5-2018 DE HAKKELAARS 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 LINSCHOTEN 1      
             
             
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 4 Team 2 21646899 Janneke Drenth
  6-4-2018 ZON EN WIND 2 DE GOOISCHE VALLEI 2   17674735 Elles Askes
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 LEUSDEN 2   29259371 Merel Meijer
  20-4-2018 NAARDEN 4 DE GOOISCHE VALLEI 2   24681490 Lidwien van de Ven
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 HOOGERHEIDE 4   22707972 Ariella Cahn
  18-5-2018 EEMNES 3 DE GOOISCHE VALLEI 2   21705518 Carolie Blokland
  25-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 LAREN '99 1      
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 HUIZEN 1      
             
             
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 8   12721336 Gerrit List
  6-4-2018 VATHORST 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   29459834 Sven Tissink
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HUIZEN 1   13414763 Vincent Luyben
  20-4-2018 DRONTEN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   12265519 Wil de Ridder
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE EEMSLAG 1   12750956 Harry List
  18-5-2018 DE BIJVANCK 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   25550977 Rene Roskam
  25-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 EEMNES 1      
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 POSEIDON 1      
             
             
Perry KNLTB Landelijk Voorjaar 2017        
ZONDAG          
Gemengd Zondag 4e klasse - Afdeling 6   Team 1 15962210 Mathieu Huisman
  8-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 RIJNHUYSE 2   24808784 Bente Haukes-Putmann
  15-4-2018 DE UITHOF 3 DE GOOISCHE VALLEI 1   25164260 Manon de Willigen
  22-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 GRIFFENSTEYN 1   26485478 Ruben Bax
  6-5-2018 DOMSTAD 9 DE GOOISCHE VALLEI 1   23004061 Thierry Kolb
  13-5-2018 BOSHEIM 4 DE GOOISCHE VALLEI 1   23717246 Marvin van der Weiden
  27-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 TULIP HILVERSUM 1      
  3-6-2018 CROMWIJCK 3 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Heren 35+ Zondag 2e klasse - Afdeling 4   Team 1 12599824 Marcel Fouchier
  8-4-2018 WATERWIJK 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   10781692 Bart Ensink
  15-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 KORIANDER 1   11873280 Mike Katz
  22-4-2018 GRIFFENSTEYN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   11875984 Jaap Hadderingh
  6-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE RADING 1   11747080 Alexander Tiel
  13-5-2018 EEMNES 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  27-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 'T STORT 1      
  3-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 MONNICKENDAM 1      
             
             
Heren Zondag 7e klasse - Afdeling 3   Team 1 26402165 Daan Thomas
  8-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE ALGEMENE 3   26402122 Peter Boonstra
  15-4-2018 HUIZEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   31273009 Arjan van Harn
  22-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE MEER TENNIS 3   23206098 Wesley Slegers
  6-5-2018 ATC-BUITEN 3 DE GOOISCHE VALLEI 1   16854241 Marijn Hageman
  13-5-2018 TENISTA 1 DE GOOISCHE VALLEI 1     Ruud Spelt
  27-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 TULIP HILVERSUM 3      
  3-6-2018 POSEIDON 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      



ZATERDAG        
Gemengd 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 3 Team 1 21359393 Janneke Verkleij
  7-4-2018 ATALANTA 3 DE GOOISCHE VALLEI 1   14264161 Inger Wilms
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DOMSTAD 6   27034747 Elise Jordaan
  21-4-2018 KAMERIK 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   10768025 Erik Rodenhuis
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 RIJNHUYSE 1   26636395 Mirco van Leeuwen
  12-5-2018 RISENBORGH 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   21342105 Frank Somandas
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 VEP 2      
  2-6-2018 GOOILAND 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Heren 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 11 Team 1 14666839 Stephan Sarphatie
  7-4-2018 DE MEENT 5 DE GOOISCHE VALLEI 1   18561128 Joost Swiggers
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE PUNT ZEEWOLDE 2   14457180 Guido Kool
  21-4-2018 WESTERVELD 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   22764089 Jesse Trommel
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 'T MELKHUISJE 3   24402486 Erwin Klaver
  12-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE HAKKELAARS 1   10781331 Ralph Matto
  26-5-2018 HET SPIEGHEL 5 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HUIZEN 2      
             
             
Heren 17+ Zaterdag 4e klasse - Afdeling 3   Team 2 24384232 Robert Wijnands
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 HUIZEN 3   22940537 Jeroen Lub
  14-4-2018 VATHORST 3 DE GOOISCHE VALLEI 2   28912942 Jeremy Jonker
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 IDUNA 3   27166716 Timo van Langen
  5-5-2018 NAARDEN 5 DE GOOISCHE VALLEI 2   21457697 Rik v Diemen
  12-5-2018 'T STORT 4 DE GOOISCHE VALLEI 2   27265048 William Hilhorst
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 LAREN 2      
  2-6-2018 DE BIJVANCK 6 DE GOOISCHE VALLEI 2      
             
             
Heren 17+ Zaterdag 5e klasse - Afdeling 6   Team 3 29459885 Michiel Jas
  7-4-2018 DE GEEREN 5 DE GOOISCHE VALLEI 3   23373989 Reinier van Gils
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 'T MELKHUISJE 4   25901796 Lex Dekker
  21-4-2018 NAARDEN 6 DE GOOISCHE VALLEI 3   25093835 Marco Out
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 KORIANDER 3      
  12-5-2018 DE MEENT 6 DE GOOISCHE VALLEI 3      
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 ALMERE 6      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 ABCOUDE 4      
             
             
Dames 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 5   Team 1 23717580 Ineke van de Roest
  7-4-2018 AT RISK 4 DE GOOISCHE VALLEI 1   24161020 Corry van Beek
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 NAARDEN 5   22940456 Madelaine Biesboer
  21-4-2018 KAMPONG 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   22940634 Ira van der Plas
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE RADING 2   23520736 Rianne van Bergen
  12-5-2018 PVC 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   23520698 Esther Bootsma
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 STVU 2      
  2-6-2018 DE KUIL 7 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Gemengd 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 4 Team 1 11996382 Fred vd Klauw
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DRONTEN 1   14945940 Klaas v Harn
  14-4-2018 IRMINLOO 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   11293098 Annemieke Schuitemaker
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 ATC-BUITEN 2   21840180 Suzan Verhoef
  5-5-2018 EEMNES 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   20411057 Peggy Walsen
  12-5-2018 HET SPIEGHEL 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   12427683 Peter Edelman
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE BIJVANCK 1      
  2-6-2018 NAARDEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Heren 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 4   Team 1 24161039 Bob Commu
  7-4-2018 HUIZEN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   17183316 Ron Ertner
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 KORIANDER 1   16545850 Jan Vermeulen
  21-4-2018 ATC-BUITEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   16342003 Wilco vd Born
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE KUIL 1   13129198 Theo de Rooij
  12-5-2018 V R I J     13536540 Raymond van de Veer
  26-5-2018 EEMNES 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HET SPIEGHEL 1      
             
             
Gemengd dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 1 Team 1 14946025 Willem van Ommen
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 RIJNHUYSE 2   21160007 Peter Noordhuis
  14-4-2018 DE BREE 3 DE GOOISCHE VALLEI 1   25002449 Jantine vd Born
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 GRIFFENSTEYN 1   11292989 Yvonne Geerlings
  5-5-2018 VECHTLUST 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  12-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 WAALRACKETS 1      
  26-5-2018 VLEUTEN DE MEERN 3 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  2-6-2018 AMERONGEN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Gemengd dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 2 Team 2 14046202 Emma Brandenburg
  7-4-2018 VATHORST 1 DE GOOISCHE VALLEI 2   11826975 Eric Velzeboer
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 DE BREE 2   11827386 Rita van der Velde
  21-4-2018 STROE 1 DE GOOISCHE VALLEI 2   12504734 Frank Gottenbos
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 LEUSDEN 1   11827009 Annet Binsbergen
  12-5-2018 HELIOS CENTRUM 1 DE GOOISCHE VALLEI 2   14046199 Melchior Brandenburg
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 BAARN 1      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 NIEUWLAND 2      
             
             
Gemengd dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 3 Team 3 18838391 Monika Ham
  7-4-2018 WEESP 1 DE GOOISCHE VALLEI 3   17830842 Stefan van der Weiden
  14-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 BAAMBRUGGE 1   22982035 Bianca Haan
  21-4-2018 LUCK RAECK 2 DE GOOISCHE VALLEI 3   18594263 Evelien Wijnand
  5-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 VECHTLUST 2   18105637 Danny Hommersom
  12-5-2018 RIJNHUYSE 1 DE GOOISCHE VALLEI 3   11769920 Silvia Brussee
  26-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 BREUKELEN 1   12263079 Rolf van der Wijgerd
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 TULIP HILVERSUM 1      
             
             
Dames dubbel 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 2 Team 1 20547293 Linda Hospers
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 ATC-BUITEN 1   11826835 Jeannette Hogenhout
  14-4-2018 AURORA 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   29113040 Yvonne Selderijk
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HOOGERHEIDE 1   11985135 Petra Janssen
  5-5-2018 BILTHOVEN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   17352894 Leonie veen
  12-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 VECHTLUST 1      
  26-5-2018 DE HEKSENMEPPERS 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE DOORDRAAIERS 1      
             
             
Dames dubbel 17+ Zaterdag 4e klasse - Afdeling 3 Team 2 27326276 Patricia Vonk
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 VLEUTEN DE MEERN 1   25387146 Carin van der Pal
  14-4-2018 VLTV 2 DE GOOISCHE VALLEI 2   21345856 Kim Westhoff
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 LOCKHORST 1   27461971 Celia van Viegen
  5-5-2018 ODIJK 2 DE GOOISCHE VALLEI 2   18161014 Kiek Biallosterski
  12-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 HET HOFLAND 5      
  26-5-2018 VREESWIJK 1 DE GOOISCHE VALLEI 2      
  2-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 ZUILEN 1      
             
             
Dames dubbel 17+ Zaterdag 4e klasse - Afdeling 5 Team 3 21881057 Irina Remizova
  7-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 ATC-BUITEN 2   30794056 Peggy Gaetshof
  14-4-2018 BREUKELEN 6 DE GOOISCHE VALLEI 3   19147325 Noëlla Jansen
  21-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 DE GOUWEN 1   31243282 Babette van der Wiel
  5-5-2018 PHONOSMASH 1 DE GOOISCHE VALLEI 3   11635533 Reserve Janny Schouten
  12-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 HOOGLANDERVEEN 2   17302900 Reserve Jose de Weerd
  26-5-2018 EEMNES 1 DE GOOISCHE VALLEI 3      
  2-6-2018 ALTA 2 DE GOOISCHE VALLEI 3      
             
             
             
DONDERDAG          
Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend 2e klasse - Afdeling 2 Team 1 23930357 Marielle Fokker
  5-4-2018 HUIZEN 3 DE GOOISCHE VALLEI 1   17784611 Anita Luif
  12-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 TULIP HILVERSUM 2   12149365 Emelien de Loos
  19-4-2018 PHONOSMASH 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   11558512 Riet van Ek
  26-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE DOORDRAAIERS 5   29259371 Merel Meijer
  17-5-2018 LINSCHOTEN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  24-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE GEEREN 2      
  31-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HOOGLAND 3      
             
             
VRIJDAGMORGEN        
Heren dubbel 50+ Vrijdag Ochtend 2e klasse - Afdeling 5 Team 1 19507259 Dirk Deij
  6-4-2018 BLARICUM 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   11292970 Ton van Elsen
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 TULIP HILVERSUM 1   10787984 Bart Beintema
  20-4-2018 POSEIDON 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   12544930 Willem van Kampen
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE KUIL 1   12279498 Paul v Bokhorst
  18-5-2018 V R I J     11620609 Rob Hagen
  25-5-2018 DE HAKKELAARS 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   14986272 Jaap Zeeman
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 WESTERVELD 1      
             
             
             
Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Ochtend Open klasse - Afdeling 2 Team 1 13479369 Jan Holdinga
  6-4-2018 DE MEENT 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   13479377 Liesbeth Hogendijk
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 RIJNHUYSE 1   20733127 Lya Steenvoorden
  20-4-2018 DOMSTAD 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   11699418 Hans Steemvoorden
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 PVC 2   12325457 Inval: Ingeborg Hoven
  18-5-2018 V R I J        
  25-5-2018 DE HAKKELAARS 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 LOOSDRECHT 1      
             
             
             
VRIJDAGAVOND        
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 8 Team 1 26847051 Carina Boumans
  6-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 LTV LELYSTAD 1   30651131 Mirjam Walter
  13-4-2018 HOOGLANDERVEEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   18247547 Yvonne van Hoorn
  20-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HOOGLAND 3   15795233 Benedicte Busch
  11-5-2018 'T STORT 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   28113667 Carolien Iedema
  18-5-2018 POSEIDON 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   11827157 Claartje Paulussen
  25-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HOOGLAND 2      
  1-6-2018 DE EEMSLAG 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 7 Team 2 28519744 Hanke Mauser
  6-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 DE TOSS 2   30055873 Betty Nijveldt
  13-4-2018 HET SPIEGHEL 1 DE GOOISCHE VALLEI 2   30060451 Nienke Blommesteijn
  20-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 SHOT 6   19589395 Annemieke Groeneweg
  11-5-2018 DOMSTAD 3 DE GOOISCHE VALLEI 2      
  18-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 RIJNSWEERD 3      
  25-5-2018 LOENEN (UTR) 5 DE GOOISCHE VALLEI 2      
  1-6-2018 HOOGLAND 4 DE GOOISCHE VALLEI 2      
             
             
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 15 Team 1 17674778 Onno van Schaick
  6-4-2018 DE PUNT ZEEWOLDE 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   10781366 Caroline Ohm
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HOOGLANDERVEEN 1   20599897 Astrid Donders
  20-4-2018 VATHORST 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   22665935 Harm van Halsema
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 SOEST-ZUID 2   22873287 Antje Hauman
  18-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 METGENSBLEEK 2   29459818 Jan Willem Langendorff
  25-5-2018 BLARICUM 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 SOESTDIJK 4      
             
             
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 5 Team 2 21432740 Margot Koch
  6-4-2018 Wilnis 1 DE GOOISCHE VALLEI 2   23765747 Juliette Kouters
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 TRIAQ 1   16282329 André van Gils
  20-4-2018 BREUKELEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 2   23373997 Mariette van Gils
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 OUDENRIJN 1   23481757 Frans Koch
  18-5-2018 HERCULES-UTRECHT 3 DE GOOISCHE VALLEI 2   22708200 Godelief Klein Kranenbarg
  25-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 MIJDRECHT 2   15482804 Desiree Kool
  1-6-2018 VLTV 4 DE GOOISCHE VALLEI 2   26168812 Nils Visser
          23481730 Harry Klein Kranenbarg
             
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 11 Team 3 30036054 Jantien Brugman
  6-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 DE KUIL 1   25812092 Petra Valk
  13-4-2018 NIEUWLAND 6 DE GOOISCHE VALLEI 3   25093835 Marco Out
  20-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 BOSHEIM 1   31041965 Rob van den Burg
  11-5-2018 ATC-BUITEN 3 DE GOOISCHE VALLEI 3      
  18-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 3 DE GEEREN 2      
  25-5-2018 WEESP 3 DE GOOISCHE VALLEI 3      
  1-6-2018 ATC-BUITEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 3      
             
             
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 3 Team 1 25002554 Marlies Haukes
  6-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE RONDE VENER 1   25002562 Sybil Puttman
  13-4-2018 BAARN 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   11907584 Alice van Meurs
  20-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 TULIP HILVERSUM 1   23717467 Irene v Leijen
  11-5-2018 MIJDRECHT 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   24384216 Christianne Bijman
  18-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 BOSHEIM 4   27462013 Nicole Back
  25-5-2018 DE HAKKELAARS 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 LINSCHOTEN 1      
             
             
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 4 Team 2 21646899 Janneke Drenth
  6-4-2018 ZON EN WIND 2 DE GOOISCHE VALLEI 2   17674735 Elles Askes
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 LEUSDEN 2   29259371 Merel Meijer
  20-4-2018 NAARDEN 4 DE GOOISCHE VALLEI 2   24681490 Lidwien van de Ven
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 HOOGERHEIDE 4   22707972 Ariella Cahn
  18-5-2018 EEMNES 3 DE GOOISCHE VALLEI 2   21705518 Carolie Blokland
  25-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 LAREN '99 1      
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 2 HUIZEN 1      
             
             
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 8   12721336 Gerrit List
  6-4-2018 VATHORST 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   29459834 Sven Tissink
  13-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 HUIZEN 1   13414763 Vincent Luyben
  20-4-2018 DRONTEN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   12265519 Wil de Ridder
  11-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE EEMSLAG 1   12750956 Harry List
  18-5-2018 DE BIJVANCK 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   25550977 Rene Roskam
  25-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 EEMNES 1      
  1-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 POSEIDON 1      
             
             
Perry KNLTB Landelijk Voorjaar 2017        
ZONDAG          
Gemengd Zondag 4e klasse - Afdeling 6   Team 1 15962210 Mathieu Huisman
  8-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 RIJNHUYSE 2   24808784 Bente Haukes-Putmann
  15-4-2018 DE UITHOF 3 DE GOOISCHE VALLEI 1   25164260 Manon de Willigen
  22-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 GRIFFENSTEYN 1   26485478 Ruben Bax
  6-5-2018 DOMSTAD 9 DE GOOISCHE VALLEI 1   23004061 Thierry Kolb
  13-5-2018 BOSHEIM 4 DE GOOISCHE VALLEI 1   23717246 Marvin van der Weiden
  27-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 TULIP HILVERSUM 1      
  3-6-2018 CROMWIJCK 3 DE GOOISCHE VALLEI 1      
             
             
Heren 35+ Zondag 2e klasse - Afdeling 4   Team 1 12599824 Marcel Fouchier
  8-4-2018 WATERWIJK 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   10781692 Bart Ensink
  15-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 KORIANDER 1   11873280 Mike Katz
  22-4-2018 GRIFFENSTEYN 1 DE GOOISCHE VALLEI 1   11875984 Jaap Hadderingh
  6-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE RADING 1   11747080 Alexander Tiel
  13-5-2018 EEMNES 1 DE GOOISCHE VALLEI 1      
  27-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 'T STORT 1      
  3-6-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 MONNICKENDAM 1      
             
             
Heren Zondag 7e klasse - Afdeling 3   Team 1 26402165 Daan Thomas
  8-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE ALGEMENE 3   26402122 Peter Boonstra
  15-4-2018 HUIZEN 2 DE GOOISCHE VALLEI 1   31273009 Arjan van Harn
  22-4-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 DE MEER TENNIS 3   23206098 Wesley Slegers
  6-5-2018 ATC-BUITEN 3 DE GOOISCHE VALLEI 1   16854241 Marijn Hageman
  13-5-2018 TENISTA 1 DE GOOISCHE VALLEI 1     Ruud Spelt
  27-5-2018 DE GOOISCHE VALLEI 1 TULIP HILVERSUM 3      
  3-6-2018 POSEIDON 2 DE GOOISCHE VALLEI 1      
Ga naar boven